Szafa dostępowa

Szafy zewnętrzne zostały zaprojektowane i wykonane z myślą o jak najlepszej ochronie zainstalowanego w ich wnętrzach sprzętu teleinformatycznego.

Podstawowym zadaniem szaf zewnętrznych jest ochrona przed szkodliwym wpływem środowiska naturalnego, w tym m. in. przed opadami deszczu i śniegu, promieniami słonecznymi oraz przed unoszącymi się w powietrzu pyłami. Szafy dostępowe zewnętrzne chronią także umieszczone w nich komponenty przed ingerencją osób niepowołanych. Równie ważne jest też utrzymanie w ich wnętrzu określonych warunków termicznych, które są różne dla różnych typów montowanego w szafach sprzętu.

http://webino.pl/

Przeznaczenie

Wielofunkcyjna szafa dostępowa to urządzenie przeznaczone specjalnie do wykorzystywania w aplikacjach z zakresu aktywnej i pasywnej technologii transmisji w zastosowaniach zewnętrznych. Szafa dostępowa spełnia swoje zadania dzięki solidnej obudowie chroniącej ukryte w jej wnętrzu instalacje przed warunkami atmosferycznymi, zakłóceniami elektromagnetycznymi i nieautoryzowanym dostępem.

Zastosowanie

Szafy dostępowe stosuje się zwykle w klasycznych aplikacjach z transmisją opartą na kablach miedzianych, ale z równym powodzeniem mogą byś też używane w nowoczesnych technologiach bazujących na światłowodach.

Musisz także przeczytać!

Hurtownia danych – co to takiego?

Hurtownia danych – co to takiego?

Elektronika – co to takiego?

Elektronika – co to takiego?

Jak przygotować do wysyłki laptop?

Jak przygotować do wysyłki laptop?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *