Lodówka jedno z najważniejszych sprzętów AGD w każdej kuchni!

Większe, mniejsze, z zamrażalnikiem lub bez, jedno i dwudrzwiowe, z dodatkową kostkarką do lodu, komorą świeżości i wieloma innymi funkcjami. Wybór idealnej lodówki  nie jest łatwy. Jednak jeśli tylko wiemy czego chcemy, z pewnością znajdziemy model spełniający wszystkie nasze oczekiwania!

Jak kupić idealną lodówkę?

Idealna lodówka to nie tylko energooszczędne, bezawaryjne i łatwe w obsłudze urządzenie. Powinna ona być perfekcyjnie dopasowana zarówno do wnętrza, jak i naszych potrzeb. Bądź co bądź, jest to jedno z największych sprzętów AGD, dlatego jej wygląd zewnętrzny odgrywa tu dużą rolę. W temacie wymiarów często to właśnie miejsce w którym ją ustawimy, pomaga w dokonaniu pierwszej selekcji i wyborze konkretnej kategorii lodówek – Side by Side czy mniejszych jedno- lub dwudrzwiowych.

lodówka maxelektro

Nowoczesne rozwiązania na miarę XXI wieku!

Jeśli tylko pozwala nam na to powierzchnia mieszkania i zasobność portfela, warto zdecydować się na zakup lodówki Side by Side. Prezentuje się bardzo efektownie, ma wiele unikalnych funkcji i umożliwia przechowywanie znacznej ilości żywności. Tego typu lodówki dzielimy na 3 główne typy. Model American Door z podwójnymi drzwiami za którymi po prawej stronie znajduje się chłodziarka, a po lewej zamrażarka. Model French Door z zamrażalnikiem umieszczonym na dnie i komorą chłodzącą wyposażoną w podwójne drzwi. I ostatni typ Multidoor posiadający podwójne drzwi w części chłodzącej i mrożącej.

Znacznie częściej nasz wybór pada na lodówki jednodrzwiowe z ukrytą wewnątrz częścią mrożącą lub bez niej, a także lodówki dwudrzwiowe, w których zamrażalniki znajdują się u góry, bądź u dołu. Ostatni typ, ze względu na niebywałą funkcjonalność cieszy się w obecnych czasach największą popularnością.

Lodówka dla szefa kuchni i amatora gotowych dań!

lodówka beko

Lodówka dla każdego – takie określenie można z powodzeniem przypisać lodówkom Beko. Dzięki różnorodności ofert, każdy bez problemy wybierze model, który spełni oczekwiania co do gabarytów, klasy energooszczędności, konkretnych parametrów i dodatkowych funkcji. Marka Beko, chcąc sprostać oczekiwaniom klientów, stawia na nowoczesne i innowacyjne rozwiązania. W ich produktach spotykamy między innymi technologię NeoFrost, eliminującą powstawanie lodu na produktach i wewnątrz urządzenia, a zastosowanie niezależnych parowników i wentylatorów, gwarantuje dłuższe zachowanie świeżości. Również nadzwyczajny system Active Fresh Blue Light, dzięki któremu produkty nie tylko są dłużej świeże, ale nawet zwiększają swoje walory odżywcze!


 

Musisz także przeczytać!

Remont kuchni – jak się przygotować?

Remont kuchni – jak się przygotować?

LCD, Plazma czy LED?

LCD, Plazma czy LED?

Komputer nie psuje wzroku?

Komputer nie psuje wzroku?

Czy ogrzewanie podłogowe jest zdrowe?

Czy ogrzewanie podłogowe jest zdrowe?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *