Bimber – polski tinder

Polacy stworzyli aplikacje, która na wzór amerykańskiego Tindera ma łączyć ludzi w pary. Jednakże, w przeciwieństwie do swojego pierwowzoru nie chodzi tutaj o szukanie partnera życiowego, ale kumpla od kieliszka. Bimber ma pomóc znaleźć kompana do picia.

Spotkania przez internet.

Chociaż Bimber może wydawać się parodią tego typu aplikacji, to nie ulega wątpliwościom, że dzięki internetowi kwitnie życie towarzyskie wielu ludzi. Szczególnie młodzież chętnie sięga po tego typu rozwiązania, ponieważ pozwalają one na szukanie znajomości poza swoim miejscem zamieszkania, a nawet poza swoim krajem.

Aplikacje na telefon.

Spotkania przez internet można zainicjować za pomocą wielu aplikacji. Popularnymi są wyżej wspomniany Tinder czy Badoo. Pozwalają one na rozkwit życia towarzyskiego osób wcześniej samotnych, czy to z powodu wymagającej pracy czy wrodzonej nieśmiałości. Oczywiście, tego typu aplikacje wiążą się z pewnymi niebezpieczeństwami, jednakże młodzież w dzisiejszych czasach jest raczej dużo bardziej na nie uczulona, a przez to ostrożna, niż ich rówieśnicy sprzed kilku bądź kilkunastu lat.

aplikacja polski tinder

Wraz z dalszym rozwojem technologicznym będzie rosło znaczenie tego typu aplikacji na rynku. Ludzie coraz chętniej stawiają na internetowe znajomości, nawet jeżeli miałyby być one niezobowiązujące i przelotne. Dzisiejszy świat otwiera dużo możliwości przed użytkownikami smartfonów, a oni nie obawiają się z nich korzystać. Wszystko jest dla ludzi, ale trzeba pamiętać jak ważne są spotkania w świecie rzeczywistym.

Musisz także przeczytać!

Hurtownia danych – co to takiego?

Hurtownia danych – co to takiego?

Elektronika – co to takiego?

Elektronika – co to takiego?

Jak przygotować do wysyłki laptop?

Jak przygotować do wysyłki laptop?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *