Oracle bez tajemnic – szkolenia dla administratorów relacyjnych baz danych i nie tylko!

Produkowane przez Oracle systemy do zarządzania relacyjnymi bazami danych należą do jednych z najbardziej nowoczesnych, wydajnych i funkcjonalnych. Przewaga technologiczna, jaką zyskują firmy pracujące na oprogramowaniu amerykańskiego giganta, skłania przedsiębiorstwa do inwestowania w rozwiązania oferowane przez firmę. Pracownicy muszą zatem zdobyć odpowiednią wiedzę na temat obsługi programów.

Poznaj Database Oracle

Znajomość obsługi poszczególnych funkcji Database Oracle jest konieczna zarówno do sprawnego administrowania bazami danych, jak i do pełnego wykorzystania ich możliwości przez pozostałych użytkowników organizacji. Z tego powodu poszczególne szkolenia Oracle dedykowane są nie tylko administratorom, developerom, konsultantom technicznym i inżynierom, ale także przedstawicielom handlowym, analitykom czy nawet osobom pracującym w księgowości.

Szkolenia Oracle – wszystko na temat baz danych

Wybór konkretnego kursu powinien być podyktowany sposobem korzystania z baz danych i oprogramowania Oracle przez osobę podejmującą szkolenie. W przypadku pracowników zajmujących się analizowaniem danych wskazany jest kurs Oracle BI 11g R1, który pozwala na zdobycie kompletnej wiedzy na temat tworzenia analiz i budowy oraz modyfikacji pulpitów kontrolnych w aplikacjach Business Intelligence.

szkolenia Oracle

Natomiast administratorzy relacyjnych baz danych, którzy chcą zgłębić zagadnienia integracji i administracji, mogą zdobyć niezbędną do tego wiedzę, na szkoleniu Oracle Data Integrator 11g. W przypadku kursów organizowanych przez Database Consulting jest to szkolenie pięciodniowe, na którym zainteresowani dowiedzą się m.in.: jak dokładnie wygląda architektura Oracle Data Integrator 11g i jak projektować interfejsy ODI, administrować zasobami bazy oraz integrować dane.

Wybierając szkolenia Oracle, warto decydować się na firmy szkoleniowe, które posiadają autoryzację i doświadczenie w przeprowadzaniu tego typu kursów. Nic nie zastąpi doświadczonej kadry wykładowców i materiałów szkoleniowych autoryzowanych przez samego producenta.

Musisz także przeczytać!

Hurtownia danych – co to takiego?

Hurtownia danych – co to takiego?

Elektronika – co to takiego?

Elektronika – co to takiego?

Jak przygotować do wysyłki laptop?

Jak przygotować do wysyłki laptop?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *