Obsługa firm BHP Warszawa – outsourcing szkoleń i usług!

Na wszystkich przedsiębiorstwach działających w Polsce – w tym również w Warszawie, ciąży obowiązek odpowiedniego przeszkolenia pracowników z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, a także bezpieczeństwa przeciwpożarowego. W tym celu warto skorzystać z obsługi firm BHP Warszawa. Dlaczego outsourcing BHP jest korzystny i na czym on dokładnie polega?

Szkolenia BHP Warszawa

Każdy pracownik w danym przedsiębiorstwie, niezależnie od eksponowanego stanowiska, musi przejść okresowe szkolenie BHP oraz podstawowe szkolenie z bezpieczeństwa przeciwpożarowego. W zależności od profilu działalności danej firmy zakres szkoleń bhp może być większy – rozszerzony np. o szkolenia BHP dla informatyków czy szkolenia dla pracowników inżynieryjno-technicznych.

Obsługa BHP Warszawa

Co najważniejsze, obsługa firm BHP w Warszawie oferowana przez firmy zewnętrzne może również zawierać kursy dodatkowe, takie jak kurs zarządzania ryzykiem przeciwpożarowym czy kurs doboru i zastosowania środków ochrony indywidualnej, a także szkolenia z zakresu oceny ryzyka zawodowego.

BHP dla firm – dlaczego warto korzystać z zewnętrznej obsługi?

Zewnętrzna obsługa firm BHP w Warszawie to przede wszystkim najłatwiejszy sposób na optymalizację kosztów związanych z koniecznością zapewnienia bezpieczeństwa i higieny pracy. Wynajmując profesjonalną firmę BHP, która przejmie na siebie wszystkie obowiązki związane ze szkoleniem pracowników z zakresu zasad BHP, a także obsługi prawnej związanej z bezpieczeństwem i higieną pracy, przedsiębiorcy mogą liczyć na kompleksową i efektywną obsługę specjalistów, którzy doskonale znają się na swojej pracy.

Obsługa BHP Warszawa – zakres usług

Czym dokładnie jest obsługa firm BHP w Warszawie? W najprostszym ujęciu jest to kompleksowy outsourcing wszystkich czynności, na które składa się nie tylko szkolenie pracowników w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy czy przepisów przeciwpożarowych. Jest to także doradztwo prawne obejmujące wszystkie zagadnienia BHP dla firm, kursy pierwszej pomocy, a także prowadzenie dokumentacji związanej z BHP zakładu pracy czy przeprowadzanie niezbędnych kontroli stanowisk pracy, audytów procesów produkcyjnych czy szkoleń okresowych dla pracowników.

Outsourcing obsługi BHP dla firm jest zatem rozwiązaniem opłacalnym pod każdym możliwym kątem. Firma nie musi utrzymywać pracowników działu BHP, a z drugiej strony otrzymuje pomoc profesjonalistów w swojej dziedzinie, którzy stanowią dla niej wsparcie nie tylko w trakcie szkoleń czy przeprowadzając audyty, ale także w sytuacjach kryzysowych, reprezentując firmę w sądach i urzędach.

Musisz także przeczytać!

Rodzaje kasz i ich właściwości

Rodzaje kasz i ich właściwości

Wszystko, co musisz wiedzieć o choinkach w doniczce, zanim je kupisz

Wszystko, co musisz wiedzieć o choinkach w doniczce, zanim je kupisz

1 Comments

  1. Rafał S.
    28 lutego 2022 at 14:14

    Witam , zwracam się z pytaniem , czy nie potrzebujecie Państwo pracownika zdalnego z uprawnieniami Technik BHP. Właśnie zakończyłem 1,5 roczną szkołę i zdałem egzaminy . W dniu 8 kwietnia otrzymam świadectwo Technika BHP . Jestem gotowy do tworzenia , przetwarzania wszelkiego rodzaju dokumentacji dotyczącej BHP. Uczęszczam też na kurs pedagogiczny dla Inspektorów BHP .
    Z góry dziękuje za odpowiedź .
    Rafał S.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *