Internet mobilny to gorszy internet?

Dzisiaj nie możemy się obejść bez internetu, jest on w naszym życiu wszechobecny. Jednak wciąż mając możliwość wyboru pomiędzy internetem mobilnym a siecią Wi FI wybieramy to drugie, wciąż uważając internet mobilny za gorszy internet. Czy jednak jest to słuszne?

TESTOWANIE ŁĄCZ INTERNETOWYCH – CO POKAZAŁO?

Twórcy aplikacji, która pozwala na testowanie łącz internetowych poczynili kilka badań i doświadczeń. W wyniku ich działań okazało się, że w niektórych państwach internet mobilny działa o wiele szybciej niż stacjonarny. Przeprowadzone doświadczenia pokazały, ze dzieje się tak nie tylko w krajach położonych na innych kontynentach ale także Czechy i Francja mają lepszy i szybszy mobilny internet. Ponadto znalazły się cztery kraje, gdzie internet mobilny dorównuje prędkościom internetu z sieci Wi-FI.

JAK TO WYGLĄDA W NASZYM KRAJU

Czechy i Francja to kraje leżące niedaleko nas, jednak w Polsce wciąż istnieje przekonanie, że lepsze jest jednak łącze Wi – Fi od łącza mobilnego internetu. Wciąż nie doceniamy właściwości, które daje nam internet mobilny jak również nie śledzimy jego rozwoju. Sieć Wi- fi nie zawsze jest szybsza i nie zawsze łączy nas lepiej niż ten drugi rodzaj internetu.

NIE TYLKO SZYBKOŚĆ

Dzisiaj internet mobilny może okazać się lepszy nie tylko dzięki szybszemu łączeniu się, ale także i znacznie niższej cenie za używanie tego rodzaju pakietów internetowych. Nasze smartfony są coraz to lepsze i mają w sobie zainstalowane nowocześniejsze oprogramowania. Internet mobilny może być więc obecny już wszędzie i każdy ma możliwość korzystania z niego.

Musisz także przeczytać!

Hurtownia danych – co to takiego?

Hurtownia danych – co to takiego?

Elektronika – co to takiego?

Elektronika – co to takiego?

Jak przygotować do wysyłki laptop?

Jak przygotować do wysyłki laptop?

Poleasingowy laptop dla gracza – czy to się może udać?

Poleasingowy laptop dla gracza – czy to się może udać?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *