Smycze sublimacyjne – modny artykuł promocyjny

Smycze są akcesoriami, które przydają się w wielu sytuacjach. Idealnie spełniają funkcję zawieszki na klucze czy na telefon komórkowy. Często stanowią również część stroju pracowniczego, na smyczy bowiem można zawiesić identyfikator. Wiele firm wykorzystuje smycze jako promocyjne upominki dla swoich pracowników.

Co daje metoda sublimacji?

Metoda sublimacji zapewnia ładne i trwałe nadruki oraz wytrzymałą taśmę smyczy. Materiał ten jest miły w dotyku i prezentuje się atrakcyjnie. Odpowiednio dobrana kolorystyka oraz wzór nadruku sprawią, że taki gadżet będzie przykuwał uwagę. Smycz reklamowa z logo to dobry pomysł na budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Różne odsłony smyczy sublimowanych

W zależności od potrzeb na stronie Adsmycze.pl można zakupić różne wzory smyczy. Do wyboru są smycze o standardowej długości, można też wybrać modele krótkie. Dodatkowo istnieje możliwość dopasowania przedłużki. Taśmy posiadają różną szerokość. Popularne są smycze sublimacyjne 15 mm, ale wybór zależy od indywidualnych preferencji. Smycz sublimacyjna 20 mm jest ciekawą propozycją zwłaszcza dla osób, które chcą umieścić większe napisy czy kolorowe wzory.

smycz sublimacyjna 20 mm

Dodatkowe możliwości smyczy

Dzięki rożnym dodatkom do smyczy można uzyskać nowe funkcje. Standardowe wyposażenie to karabińczyki, które ułatwiają zawieszanie różnych przedmiotów na smyczy. Niektóre z nich posiadają również plastikową złączkę, a to już zaleta smyczy dwuczęściowych. Wśród często wybieranych dodatków należy wymienić foliowe etui na identyfikatory czy dokumenty, są one przydatne zwłaszcza w pracy, czy podczas służbowych konferencji. Można zakupić również zawieszki gsm wszywane lub wczepiane, w ten sposób uzyskuje się praktyczny uchwyt do telefonu. Wiele osób nosi telefony na szyi, zwłaszcza, gdy nie ma gdzie je włożyć. Jest to praktyczne  i ciekawe rozwiązanie. Bardzo przydatny okazuje się także bezpiecznik do smyczy reklamowych. Te plastikowe złączki umieszczane są w górnej części smyczy, gdzie styka się z karkiem.

Firma Adsmycze zapewnia realizację różnorodnych zamówień na terenie całego kraju. Łódź, Kraków, Wrocław, Bydgoszcz to miejsca, gdzie często realizowane są zamówienia. Najpierw klienci wybierają konkretny model taśmy, a więc jej długość i szerokość, odpowiednie wykończenia oraz dodatki. Wiele osób decyduje się również na modne wzory na taśmie, istnieje możliwość jednostronnych lub dwustronnych nadruków.

Musisz także przeczytać!

Co potrzebne będzie w warsztacie samochodowym?

Co potrzebne będzie w warsztacie samochodowym?

Uszkodzony układ wydechowy

Uszkodzony układ wydechowy

Zalety sztucznej trawy ogrodowej

Zalety sztucznej trawy ogrodowej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *