Eleganckie długopisy metalowe z grawerem

Długopisy metalowe prezentują się wyjątkowo elegancko i gustownie. Wysoką jakość zapewnia materiał, z którego zostały wykonane. Ten model bardzo dobrze sprawdza się w biurze, urzędach, podczas spotkań z kontrahentami. Jest artykułem reprezentatywnym. Wiele firm zamawia długopisy metalowe z grawerem. Tego typu napisy stanowią dodatkową ozdobę, podkreślają styl i dodają powagi

Długopisy z grawerem dla dzieci

Długopis może stanowić ciekawy prezent dla naszej pociechy, która rozpoczyna np. edukację. Można z tej okazji zakupić spersonalizowany model, istnieje bowiem możliwość naniesienia na jego powierzchnię imienia dziecka. Sporą radość sprawią również ciekawe życzenia czy miła dedykacja. Warto zakupić także odpowiednie opakowanie, etui lub ozdobne pudełeczko, które sprawi, że prezent będzie jeszcze atrakcyjniejszy. Tego typu podarki są idealne na rozpoczęcie nowego roku szkolnego, czy też z okazji jakichś osiągnięć edukacyjnych.

upominki reklamowe

Długopis na każdą okazję

Artykuły piśmiennicze sprawdzają się jako prezenty na wiele okazji. Idealnie pasują do branży edukacyjnej. Długopis z grawerem dla nauczyciela to ciekawy pomysł na upominek. Taki podarek będzie na miejscu, pozwoli na okazanie sympatii i wdzięczności za edukację. Może być odpowiednim prezentem z okazji Dnia Nauczyciela czy też np. ukończenia szkoły.  Idealnie nadają się do tego typu upominków długopisy firmy Parker czy Waterman, cieszące się nienaganną prezencją i wysoką jakością. Są to produkty prestiżowe.

Długopisy z logo stanowią podarek również dla kontrahentów firmowych. Wiele przedsiębiorstw wykorzystuje długopisy jako gadżety reklamowe dla rozpowszechniania wizerunku firmy. Jest to skuteczna a zarazem tania metoda marketingowa.

Długopisy metalowe z nadrukiem czy grawerem?

Większość firm wybierając długopisy, decyduje się na modele ozdobione logo firmowym, czy też konkretnymi grafikami. Można wybrać określony sposób nadruku, wszystkie metody są skuteczne i dają ładny efekt końcowy. Może to być np. metoda tampodruku na metalu, która jest techniką dokładną i oddająca ze szczegółami wygląd danego napisu czy grafiki. Polecana jest również metoda z użyciem naklejki polimerowej.

Grawer laserowy jest szczególnie dedykowany długopisom metalowym. Zapewnia piękne napisy, które są wkomponowane w całą powierzchnię. Całość prezentuje się atrakcyjnie i elegancko?

Jaką markę wybrać?

W sklepie Adpensite można zakupić długopisy metalowe znanych marek. Można wymienić tu min. firmę Parker, która cieszy się szczególnym uznaniem i popularnością. Oferuje ona artykuły piśmiennicze z najwyższej półki. Istotne są tutaj materiały, z których zostały one wykonane. Większość z nich posiada proste, eleganckie formy, które będą dobrze komponowały się z różnymi stylami ich posiadaczy. Klasyczny a zarazem wyrafinowany wygląd charakteryzują także artykuły piśmiennicze Waterman. Są to produkty luksusowe. Można pokusić się o gustowny zestaw,  w skład którego wchodzi  pióro wieczne, kulkowe lub długopis. Do tego można zestawić eleganckie etui lub ozdobne pudełeczko.

Musisz także przeczytać!

Zdrowie przez ruch: najlepsze ćwiczenia dla każdego pokolenia

Zdrowie przez ruch: najlepsze ćwiczenia dla każdego pokolenia

Sporty ekstremalne: Jak bezpiecznie rozpocząć swoją przygodę

Sporty ekstremalne: Jak bezpiecznie rozpocząć swoją przygodę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *