Tanie długopisy atrakcyjnym gadżetem

Poszukując odpowiedniego długopisu dla siebie, warto zastanowić się jaki model będzie najodpowiedniejszy. Jedni preferują długopisy plastikowe, inni metalowe, a niektórzy wyłącznie długopisy papierowe. Obecnie można również kupić długopisy wielofunkcyjne, które oprócz pisania, ułatwiają obsługiwanie urządzeń multimedialnych. Są one modne i świetnie będą spełniać funkcję gadżetu reklamowego.

Znakowanie długopisów pozwalające uzyskać zadawalający efekt

Tanie długopisy z imionami to modele personalizowane. Stanowią ciekawy pomysł na upominek. Można uzyskać je dzięki odpowiedniemu znakowaniu. Metod jest kilka, min. tampodruk, który często jest wybierany w celach nanoszenia nadruków. Najlepiej wykonuje się go na gładkich, twardych powierzchniach drewnianych, szklanych, ceramicznych czy z tworzyw sztucznych. Technika ta daje bardzo dobre efekty, nadruki są dokładne.

tanie długopisy z nadrukiem

Kolejną metodą jest technika sitodruku, która pozwala uzyskać efektowne nadruki logo czy grafik. Właściwie wykonane będą bardzo trwałe na ścieranie. Sitodruk jest drukiem w dowolnym kolorze, tak więc wszystko zależy od naszego pomysłu i projektu.

Eleganckie długopisy grawerowane

Tanie długopisy grawerowane prezentują się atrakcyjnie i efektownie. Niewątpliwie lepiej niż  przypadku gładkich powierzchni. Zwykły długopis ozdobiony logiem czy dedykacją zmienia swój charakter. Zazwyczaj tego typu produkty stają się upominkami lub gadżetami reklamowymi. Metalowe długopisy reklamowe są szczególnie lubiane i wybierane przez klientów, wyglądają bowiem solidnie i elegancko. Zazwyczaj modne są proste, minimalistyczne formy, zdobione delikatnym grawerem.

Polecane modele…..

Wśród polecanych modeli tanich długopisów wymieniane są również długopisy papierowe. Cieszą się popularnością ze względu na swój estetyczny i minimalistyczny wzór. Są cenione za swój ekologiczny charakter i bardzo często wybierane przez klientów. Nurt Eko jest popularny i wiele osób stara się kupować właśnie akcesoria ekologiczne. Ten tani gadżet może stać się doskonałym nośnikiem reklamy oraz promować ochronę środowiska. W ten sposób firma decydująca się na długopisy papierowe zyskuje w oczach klientów i współpracujących przedsiębiorstw.

Musisz także przeczytać!

Kuchnia z barkiem

Kuchnia z barkiem

Najczęstsze usterki zaworów kulowych

Najczęstsze usterki zaworów kulowych

Prostowanie zębów – co warto wiedzieć?

Prostowanie zębów – co warto wiedzieć?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *