Nietypowe noclegi w Polsce

Wakacje – kto z nas nie lubi tego słowa? Pewnie większość z Was powie teraz, że wyjazdy planują w miejscach dobrze im znanych i lubianych, gdzie zawsze są czyste pokoje lub pełen węzeł sanitarny. A myśleliście może o takich miejscach, gdzie są nietypowe noclegi?

Pierwszym przykładem takiego miejsca może być Glamping. Pewnie niektórzy z Was po raz pierwszy słyszą takie skojarzenie, ale trzeba przyznać, że taka forma noclegu jest coraz bardziej popularna. Otóż są to domki drewniane połączone z namiotami. Może komuś sobie to trudno wyobrazić, ale jest to naprawdę świetna sprawa. Jest ona szczególnie zalecana osobom, które uwielbiają bliski kontakt z naturą. W takich domko- namiotach znaleźć można aneks kuchenny, łazienkę oraz osobne pokoje. Powstaje coraz więcej miejsc, gdzie taki Glamping można wynająć.

Bardzo mocno polecany jest też hotel na wodzie. I nie musicie go kojarzyć z lazurowymi morzami, które są za naszą granicą. U nas również można wynająć pokój lub nawet apartament na wodzie, skąd będzie się roztaczał cudowny widok na Bałtyk lub też na inne jezioro. Taki obrazek za oknem jest bardzo kojący. Wystarczy tylko wyjść na taras i śmiało możecie wskoczyć do wody, bez konieczności chodzenia specjalnego na plażę.

dom na wodzie

Równie polecana jest Stodoła Wszystkich Świętych, inaczej zwana Oczyszczalnią. To w niej chyba powinien znaleźć się każdy nas. Każdy, który ma dość codziennych obowiązków. Tam bowiem panują zupełnie inne zasady. Tam nie ma telewizorów, tam nie ma recepcji, tam nie ma typowej restauracji. Tam człowiek oczyszcza się ze wszelkich trosk i zmartwień.

Musisz także przeczytać!

Jakie wkłady do zniczy latem, a jakie zimą?

Jakie wkłady do zniczy latem, a jakie zimą?

Higiena niemowlaka – co należy wiedzieć?

Higiena niemowlaka – co należy wiedzieć?

Oblicz ratę kredytu z kalkulatorem spłaty pożyczki

Oblicz ratę kredytu z kalkulatorem spłaty pożyczki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *